Suplování:   Středa 18.5.2022 (sudý týden)

datum výpisu: 17.5.2022 (11:06)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

FT3

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

FK4

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

KS3

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

VS1

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

sopr

VS2

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Kamenář Libor

-

..

..

-

..

..

..

-

-

     

Kamenářová Monika

   

Do

..

Fr

-

..

         

Máčalová Sylva

     

Do

Stř

Jr

           

Pilátová Jaroslava

 

-

Nu

                 

Rulfová Martina

     

-

Mi

-

           

Šrámková Renáta

-

..

..

-

..

-

-

-

-

     

Tichá Iveta

   

..

Na

Jr

-

Sa

         

Tomkovičová Jana

-

-

Po

-

Stř

Sa

..

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

41

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

42

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

43

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

Změny v rozvrzích učitelů:

Dostál Jakub

1.hod

změna

FO

FT2

(5b)

 
 

2.hod

výměna <<

MT

FT2

(5b)

z 25.5. 7.hod

 

2.hod

odpadá

MT

FK4 (FT)

 

maturity

 

3.hod

supl.

PS

KD2B

(24)

za odpadlou

 

3.hod

odpadá

OP

FK4 (FT)

 

maturity

 

4.hod

supl.

AJ

FT2

(5b)

za odpadlou

 

6.hod

změna

OP

FT2

(5b)

 
 

7.hod

změna

DG

FT2

(5b)

 

Dynková Radka

1.hod

odpadá

OV

FT3 (VF1)

 

souvislá odborná praxe

 

2.hod

odpadá

OV

FT3 (VF1)

 

souvislá odborná praxe

 

3.hod

odpadá

OV

FT3 (VF1)

 

souvislá odborná praxe

 

4.hod

odpadá

OV

FT3 (VF1)

 

souvislá odborná praxe

 

5.hod

odpadá

OV

FT3 (VF1)

 

souvislá odborná praxe

 

6.hod

odpadá

OV

FT3 (VF1)

 

souvislá odborná praxe

Franková Petra

3.hod

změna

AJ

KS1 (A1)

(39)

 
 

5.hod

supl.

PS

KD3B

(23)

za odpadlou

 

5.hod

odpadá

AJ

VS1

 

souvislá odborná praxe

Jadrníčková Věnceslava

1.hod

odpadá

OV

KS3 (OS1)

 

souvislá odborná praxe

 

2.hod

odpadá

OV

KS3 (OS1)

 

souvislá odborná praxe

 

3.hod

odpadá

OV

KS3 (OS1)

 

souvislá odborná praxe

 

4.hod

odpadá

OV

KS3 (OS1)

 

souvislá odborná praxe

 

5.hod

odpadá

OV

KS3 (OS1)

 

souvislá odborná praxe

 

6.hod

odpadá

OV

KS3 (OS1)

 

souvislá odborná praxe

Jurygáčková Hana

5.hod

supl.

CH

KS1

(22)

za odpadlou

 

6.hod

supl.

AJ

KK2C (S1)

(37a)

za odpadlou

Kamenářová Monika

2.hod

odpadá

KO

FK4 (KS)

 

maturity

Kuželová Lenka

1.hod

odpadá

OV

FT3 (VF4)

 

souvislá odborná praxe

 

2.hod

odpadá

OV

FT3 (VF4)

 

souvislá odborná praxe

 

3.hod

odpadá

OV

FT3 (VF4)

 

souvislá odborná praxe

 

4.hod

odpadá

OV

FT3 (VF4)

 

souvislá odborná praxe

 

5.hod

odpadá

OV

FT3 (VF4)

 

souvislá odborná praxe

 

6.hod

odpadá

OV

FT3 (VF4)

 

souvislá odborná praxe

Máčalová Sylva

1.hod

odpadá

SAJ

FK4 (SAJ)

 

maturity

Mikuláštíková Jana

5.hod

změna

AJ

KD2B (S1)

(24)

 
 

5.hod

spojeno

AJ

KD2B (S2)

(24)

 

Navrátilová Radomíra

4.hod

spojeno

MT

KK3C (KD)

(37b)

 
 

4.hod

změna

OMT

KK3C (KJ)

(37b)

 
 

7.hod

změna

KMO

KK3C (KJ)

(39)

 

Nuhlíčková Ema

3.hod

supl.

ČJL

KD3B

(23)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

ÚČD

VS1

 

souvislá odborná praxe

 

5.hod

změna

OTE

KK3C (KJ)

(39)

 

Papežíková Irena

7.hod

navíc

N2

KS1 (N2)

(22)

za odpadlou

Persunová Ilona

1.hod

odpadá

OV

KS3 (VS1)

 

souvislá odborná praxe

 

2.hod

odpadá

OV

KS3 (VS1)

 

souvislá odborná praxe

 

3.hod

odpadá

OV

KS3 (VS1)

 

souvislá odborná praxe

 

4.hod

odpadá

OV

KS3 (VS1)

 

souvislá odborná praxe

 

5.hod

odpadá

OV

KS3 (VS1)

 

souvislá odborná praxe

 

6.hod

odpadá

OV

KS3 (VS1)

 

souvislá odborná praxe

Polášek Milan

3.hod

supl.

ČJL

KS2

(5a)

dohled

Rulfová Martina

2.hod

změna

AJ

KK3C (S2)

(39)

 

Salajová Bronislava

1.hod

odpadá

CMA

FK4 (CMA)+

 

maturity

 

3.hod

změna

MA

FT2

(5b)

 
 

4.hod

výměna <<

MA

KS1

(22)

z 26.5. 6.hod

 

4.hod

odpadá

MA

FK4

 

maturity

 

6.hod

spojeno

ČJL

KD2B

(24)

 
 

7.hod

supl.

ZD

KS2

(5a)

za odpadlou

 

7.hod

odpadá

MA

VS2

 

maturity

Střelcová Lenka

5.hod

supl.

MA

KS2

(5a)

supl přímá

 

5.hod

spojeno

AJ

FT2

(5b)

 
 

6.hod

odpadá

MA

VS1

 

souvislá odborná praxe

Svobodová Dagmar

1.hod

odpadá

OV

KS3 (JS1)

 

souvislá odborná praxe

 

2.hod

odpadá

OV

KS3 (JS1)

 

souvislá odborná praxe

 

3.hod

odpadá

OV

KS3 (JS1)

 

souvislá odborná praxe

 

4.hod

odpadá

OV

KS3 (JS1)

 

souvislá odborná praxe

 

5.hod

odpadá

OV

KS3 (JS1)

 

souvislá odborná praxe

 

6.hod

odpadá

OV

KS3 (JS1)

 

souvislá odborná praxe

Zigalová Pavla

1.hod

odpadá

UV

VS1

 

souvislá odborná praxe

 

2.hod

výměna >>

N2

FT2

 

na 25.5. 7.hod

 

4.hod

výměna >>

EVV

KS1

 

na 26.5. 6.hod

 

6.hod

odpadá

UV

VS2

 

maturity

Změny v rozvrzích tříd:

KD2B

3.hod

PS

 

(24)

supluje

Dostál Jakub

(Kam)

 

5.hod

AJ

S1

(24)

změna

Mikuláštíková Jana

 
 

5.hod

AJ

S2

(24)

spojí

Mikuláštíková Jana

(Ru)

 

6.hod

ČJL

 

(24)

spojí

Salajová Bronislava

(To)

KK2C

6.hod

AJ

S1

(37a)

supluje

Jurygáčková Hana

(Ma)

KD3B

3.hod

ČJL

 

(23)

supluje

Nuhlíčková Ema

(Pl)

 

5.hod

PS

 

(23)

supluje

Franková Petra

(Kam)

KK3C

2.hod

AJ

S2

(39)

změna

Rulfová Martina

 
 

4.hod

MT

KD

(37b)

spojí

Navrátilová Radomíra

(Ti)

 

4.hod

OMT

KJ

(37b)

změna

Navrátilová Radomíra

 
 

5.hod

OTE

KJ

(39)

změna

Nuhlíčková Ema

 
 

7.hod

KMO

KJ

(39)

změna

Navrátilová Radomíra

 

FT2

1.hod

FO

 

(5b)

změna

Dostál Jakub

 
 

2.hod

MT

 

(5b)

výměna <<

Dostál Jakub

z 25.5. (St) 7.hod

 

2.hod

N2

   

výměna >>

 

na 25.5. (St) 7.hod

 

3.hod

MA

 

(5b)

změna

Salajová Bronislava

 
 

4.hod

AJ

 

(5b)

supluje

Dostál Jakub

(Ma)

 

5.hod

AJ

 

(5b)

spojí

Střelcová Lenka

(Ma)

 

6.hod

OP

 

(5b)

změna

Dostál Jakub

 
 

7.hod

DG

 

(5b)

změna

Dostál Jakub

 

FT3

1.- 12. hod souvislá odborná praxe

FK4

1.- 12. hod maturity

KS1

3.hod

AJ

A1

(39)

změna

Franková Petra

 
 

4.hod

MA

 

(22)

výměna <<

Salajová Bronislava

z 26.5. (Čt) 6.hod

 

4.hod

EVV

   

výměna >>

 

na 26.5. (Čt) 6.hod

 

5.hod

CH

 

(22)

supluje

Jurygáčková Hana

(Ti)

 

7.hod

N2

N2

(22)

navíc

Papežíková Irena

 
 

7.hod

ČJL

   

odpadá

 

(To)

KS2

3.hod

ČJL

 

(5a)

supluje

Polášek Milan

(To)

 

5.hod

MA

 

(5a)

supluje

Střelcová Lenka

(To)

 

7.hod

ZD

 

(5a)

supluje

Salajová Bronislava

(Ti)

KS3

1.- 12. hod souvislá odborná praxe

VS1

1.- 12. hod souvislá odborná praxe

VS2

1.- 12. hod maturity

 

Zpracováno v systému Bakaláři