Suplování:   Středa 16.6.2021 (sudý týden)

datum výpisu: 15.6.2021 (11:23)

Nepřítomné třídy

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

KD3A

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

KD3B

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

KK3C

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

z.zk

FT4

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

KS4

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

VS2

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

mat

Nepřítomní učitelé

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

Franková Petra

 

..

Po

-

               

Froncová Kateřina

-

-

..

Dy

-

Bl

-

-

-

-

-

-

Kamenářová Monika

-

-

-

Zi

..

-

..

-

-

-

-

-

Máčalová Sylva

 

..

..

Mi

               

Nuhlíčková Ema

-

-

-

..

Šr

Pl

-

-

-

-

-

-

Papežíková Irena

..

..

-

-

-

-

-

-

-

-

-

-

Tichá Iveta

-

-

..

-

Pl

-

..

-

-

-

-

-

Tichá Karolína

..

..

Šr

-

..

-

-

-

-

-

-

-

Tomkovičová Jana

-

Stř

..

-

..

Ju

-

-

-

-

-

-

Místnosti mimo provoz

1.

2.

3.

4.

5.

6.

7.

8.

9.

10.

11.

12.

41

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

abs

42

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

mz

Změny v rozvrzích učitelů:

Blažková Barbora

6.hod

supl.

ZE

KD1B

(25)

supl přímá

 

6.hod

odpadá

TV

VS2

 

maturity

 

7.hod

přesun >>

ZE

FT1

 

na 9.6. 6.hod

Divilová Ivana

1.hod

odpadá

OV

KK3C (KJ)

 

závěrečné zkoušky

 

2.hod

odpadá

OV

KK3C (KJ)

 

závěrečné zkoušky

 

3.hod

odpadá

OV

KK3C (KJ)

 

závěrečné zkoušky

 

4.hod

odpadá

OV

KK3C (KJ)

 

závěrečné zkoušky

 

5.hod

odpadá

OV

KK3C (KJ)

 

závěrečné zkoušky

 

6.hod

odpadá

OV

KK3C (KJ)

 

závěrečné zkoušky

Dynková Radka

2.hod

přesun <<

MT

FT2

(5b)

z 6.hod

 

4.hod

supl.

TE

KK1C (KD)

(37a)

za odpadlou

 

4.hod

odpadá

FO

FT4

 

absence třídy

 

6.hod

přesun >>

MT

FT2

 

na 2.hod

Franková Petra

1.hod

odpadá

KAJ

KS4

 

absence třídy

 

6.hod

odpadá

AJ

KS4

 

absence třídy

Juřenčáková Ivana

6.hod

supl.

CH

FT1

(5a)

supl přímá

 

7.hod

odpadá

ON

KD3B

 

závěrečné zkoušky

Kamenář Libor

6.hod

přesun <<

TV

FT2

(Tv)

z 7.hod

 

7.hod

přesun >>

TV

FT2

 

na 6.hod

Mikuláštíková Jana

4.hod

supl.

AJ

FT2

(5b)

supl přímá

 

4.hod

odpadá

EK

KS4

 

absence třídy

 

5.hod

odpadá

EK

FT4

 

absence třídy

Pilátová Jaroslava

5.hod

supl.

ČJL

KD2B

(24)

supl přímá

 

6.hod

supl.

ČJL

KK2C

(40)

supl přímá

 

6.hod

odpadá

ČJL

FT4

 

absence třídy

 

7.hod

odpadá

SČJ

FT4

 

absence třídy

Polášek Milan

3.hod

supl.

AJ

KS2

(43)

za odpadlou

Rulfová Martina

2.hod

odpadá

KAJ

KD3B

 

závěrečné zkoušky

 

4.hod

změna

AJ

VS1

(22)

 
 

6.hod

odpadá

AJ

KD3B

 

závěrečné zkoušky

Salajová Bronislava

2.hod

změna

MA

VS1

(22)

 
 

3.hod

změna

MA

VS1

(22)

 

Střelcová Lenka

1.hod

odpadá

MA

VS2

 

maturity

 

2.hod

supl.

MA

KD1B

(25)

supl přímá

 

2.hod

odpadá

CMA

VS2 (MA)+

 

maturity

Šrámková Renáta

3.hod

supl.

ČJL

KK1C

(37a)

supl přímá

 

5.hod

supl.

ČJL

VS1

(22)

supl přímá

Zigalová Pavla

1.hod

odpadá

N2

FT4

 

absence třídy

 

4.hod

supl.

VV

KD2B

(24)

supl přímá

 

4.hod

odpadá

UV

VS2

 

maturity

 

6.hod

změna

UV

VS1

(22)

 
 

7.hod

změna

UV

VS1

(22)

 

Změny v rozvrzích tříd:

KD1B

2.hod

MA

 

(25)

supluje

Střelcová Lenka

(To)

 

6.hod

ZE

 

(25)

supluje

Blažková Barbora

(Fro)

KK1C

3.hod

ČJL

 

(37a)

supluje

Šrámková Renáta

(Tc)

 

4.hod

TE

KD

(37a)

supluje

Dynková Radka

(Fro)

KD2B

4.hod

VV

 

(24)

supluje

Zigalová Pavla

(Kam)

 

5.hod

ČJL

 

(24)

supluje

Pilátová Jaroslava

(Ti)

KK2C

6.hod

ČJL

 

(40)

supluje

Pilátová Jaroslava

(Nu)

KD3A

1.- 12. hod závěrečné zkoušky

KD3B

1.- 12. hod závěrečné zkoušky

KK3C

1.- 12. hod závěrečné zkoušky

FT1

1.hod

ČJL

   

odpadá

 

(Tc)

 

6.hod

CH

 

(5a)

supluje

Juřenčáková Ivana

(To)

 

7.hod

ZE

   

přesun >>

 

na 9.6. 6.hod

FT2

2.hod

MT

 

(5b)

přesun <<

Dynková Radka

z 6.hod

 

2.hod

N2

   

odpadá

 

(Pa)

 

4.hod

AJ

 

(5b)

supluje

Mikuláštíková Jana

(Ma)

 

6.hod

TV

 

(Tv)

přesun <<

Kamenář Libor

z 7.hod

 

6.hod

MT

   

přesun >>

 

na 2.hod

 

7.hod

TV

   

přesun >>

 

na 6.hod

FT4

1.- 12. hod absence třídy

KS2

1.hod

N2

   

odpadá

 

(Pa)

 

3.hod

AJ

 

(43)

supluje

Polášek Milan

(Fr)

KS4

1.- 12. hod absence třídy

VS1

2.hod

MA

 

(22)

změna

Salajová Bronislava

 
 

3.hod

MA

 

(22)

změna

Salajová Bronislava

 
 

4.hod

AJ

 

(22)

změna

Rulfová Martina

 
 

5.hod

ČJL

 

(22)

supluje

Šrámková Renáta

(Nu)

 

6.hod

UV

 

(22)

změna

Zigalová Pavla

 
 

7.hod

UV

 

(22)

změna

Zigalová Pavla

 

VS2

1.- 12. hod maturity

 

Zpracováno v systému Bakaláři